Go to top

Po co to robimy?

Suplementy diety oparte na skondensowanym wyciągu z jagód Acai stają się z dnia na dzień coraz popularniejsze. [przyp. red.]

Nasza strona powstała w celu zebrania obiektywnych recenzji dotyczących tabletek na odchudzanie zawierających ekstrakt
z jagód acai oraz naukowego spojrzenia na prozdrowotne działanie amazońskich jagód.

Acaiberry 900

100% Pure Acai

Według producenta AcaiBerry 900 to naturalny produkt przyspieszający i ułatwiający zrzucenie dodatkowych kilogramów. Dodatkowymi zaletami jest wzmocnienie odporności i zahamowanie procesów starzenia skóry. Co tak naprawdę kryją tabletki AcaiBerry 900?

Zamów

Skład

  • Jagody Acai - taką informację można potraktować jako brak informacji. Nie wiadomo, co tak naprawdę zawierają te tabletki - nie podano jakości, stężenia ekstraktu z jagód Acai, obecności dodatkowych substancji pomocniczych i wypełniających.

Stosowanie

Tabletki AcaiBerry 900 należy przyjmować najlepiej podczas śniadania i obiadu (po 1 tabletce na dawkę). Przy takim dawkowaniu, opakowanie 60 tabletek wystarczy dokładnie na miesiąc kuracji odchudzającej.

Zalety

  • Producent obiecuje 90 dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, jeśli produkt nie spełni naszych oczekiwań.
  • Podobno produkt zawiera w 100% naturalne składniki - niestety nie podano składu, więc przed zakupem nie możemy sprawdzić tej informacji.
  • Możliwość płatności przy odbiorze.

Wady

  • Na oficjalnej stronie podano, że w trakcie 5 tygodni można schudnąć nawet 12 kg - informacja ta jest mocno naciągnięta, ponieważ żaden naturalny produkt nie powoduje tak szybkiej utraty kilogramów, która może być nawet niebezpieczna dla zdrowia

Co wziąć pod uwagę, wybierając tabletki z Acai?

Stężenie ekstraktu
zazwyczaj jest podawane jako stosunek liczb, np. 20:1, 5:1 itp. Im wyższa wartość pierwszej liczby, tym bardziej wartościowy ekstrakt z jagód Acai.

Obecność wypełniaczy
należy unikać tabletek zawierających dodatkowe substancje wypełniające takie jak np. maltodekstryna.

Ekwiwalent ekstraktu
jedna kapsułka powinna być równoważnikiem co najmniej 6 g świeżych owoców Acai.

Metodę otrzymania ekstraktu
najkorzystniej jest wybierać tabletki zawierające ekstrakt uzyskany przez liofilizację niż suszenie rozpryskowe. Niestety wielu producentów nie ujawnia informacji dotyczących sposobu otrzymywania ekstraktu z jagód Acai.

Czystość ekstraktu
wybierajmy tabletki, które zawierają 100% czysty wyciąg z jagód Acai.

Media o Acai

"Fioletowy kolor jagód Acai to efekt wysokiej zawartości purpurowych barwników – antocyjanów, które działają jak silne przeciwutleniacze i hamują procesy starzenia się komórek."

"W ostatnim czasie dietetycy polecają swoim pacjentom specjalną suplementację diety bogatą w jagody Acai. Owoce te pochodzące z Ameryki Południowej neutralizują wolne rodniki, przyspieszają metabolizm oraz zmniejszają apetyt."

"Badania naukowe potwierdzają zdrowotne właściwości jagód Acai. Wykazano, że ten niepozorny owoc nie tylko obniża poziom antyoksydantów, ale również zawiera kompleks cennych witamin, chroniąc organizm przed wyjałowieniem w trakcie odchudzania."