Go to top

Po co to robimy?

Suplementy diety oparte na skondensowanym wyciągu z jagód Acai stają się z dnia na dzień coraz popularniejsze. [przyp. red.]

Nasza strona powstała w celu zebrania obiektywnych recenzji dotyczących tabletek na odchudzanie zawierających ekstrakt
z jagód acai oraz naukowego spojrzenia na prozdrowotne działanie amazońskich jagód.

Acai Patch

100% Pure Acai

Rewolucyjna forma kuracji odchudzającej w postaci plastrów zawierających ekstrakt z jagód Acai oraz zielonej herbaty. Dzięki temu nie trzeba pamiętać o codziennym przyjmowaniu kapsułek. Czy warto kupić Acai Patch?

Zamów

Skład

  • Liofilizowany ekstrakt z jagód Acai, wyciąg z herbaty chińskiej, ekstrakt z Garcinia Cambogia, witamina B3, witamina B6, polinikotynian chromu

Stosowanie

Opakowanie zawiera 30 plastrów. Plaster należy przykleić na czystą skórę w obszarze: ramienia, pleców, nadgarstka, brzucha lub pod stopą. Należy wymienić go po 24 godzinach. Pojedyncze opakowanie wystarcza dokładnie na miesiąc kuracji.

Zalety

  • Plastry Acai Patch mogą być stosowane przez wegetarian i wegan.
  • Forma plastrów nie tylko odciąża metabolizm wątroby, ale również zapewnia stopniowe uwalnianie cennych antyoksydantów przez 24 godziny.
  • Ekstrakt z owoców Acai otrzymany metodą liofilizacji.

Wady

  • Odpowiedni tylko dla osób powyżej 18-go roku życia

Co wziąć pod uwagę, wybierając tabletki z Acai?

Stężenie ekstraktu
zazwyczaj jest podawane jako stosunek liczb, np. 20:1, 5:1 itp. Im wyższa wartość pierwszej liczby, tym bardziej wartościowy ekstrakt z jagód Acai.

Obecność wypełniaczy
należy unikać tabletek zawierających dodatkowe substancje wypełniające takie jak np. maltodekstryna.

Ekwiwalent ekstraktu
jedna kapsułka powinna być równoważnikiem co najmniej 6 g świeżych owoców Acai.

Metodę otrzymania ekstraktu
najkorzystniej jest wybierać tabletki zawierające ekstrakt uzyskany przez liofilizację niż suszenie rozpryskowe. Niestety wielu producentów nie ujawnia informacji dotyczących sposobu otrzymywania ekstraktu z jagód Acai.

Czystość ekstraktu
wybierajmy tabletki, które zawierają 100% czysty wyciąg z jagód Acai.

Media o Acai

"Fioletowy kolor jagód Acai to efekt wysokiej zawartości purpurowych barwników – antocyjanów, które działają jak silne przeciwutleniacze i hamują procesy starzenia się komórek."

"W ostatnim czasie dietetycy polecają swoim pacjentom specjalną suplementację diety bogatą w jagody Acai. Owoce te pochodzące z Ameryki Południowej neutralizują wolne rodniki, przyspieszają metabolizm oraz zmniejszają apetyt."

"Badania naukowe potwierdzają zdrowotne właściwości jagód Acai. Wykazano, że ten niepozorny owoc nie tylko obniża poziom antyoksydantów, ale również zawiera kompleks cennych witamin, chroniąc organizm przed wyjałowieniem w trakcie odchudzania."