Go to top

Po co to robimy?

Suplementy diety oparte na skondensowanym wyciągu z jagód Acai stają się z dnia na dzień coraz popularniejsze. [przyp. red.]

Nasza strona powstała w celu zebrania obiektywnych recenzji dotyczących tabletek na odchudzanie zawierających ekstrakt
z jagód acai oraz naukowego spojrzenia na prozdrowotne działanie amazońskich jagód.

100% Pure Acai

100% Pure Acai

Produkt idealny dla klientów poszukujących czystego ekstraktu z jagód Acai, który nie zawiera dodatkowych substancji oraz kofeiny. Według danych producenta, satysfakcja klientów spowodowała, że nakład sprzedaży 100% Pure Acai w ciągu 5 lat wyniósł ponad milion opakowań.

Zamów

Skład

  • 700 mg ekstraktu z jagód Acai otrzymanego przez liofilizację, otoczka kapsułki wykonana z przyjaznej dla wegetarian biosubstancji.

Dawkowanie

Zaleca się stosować jedną tabletkę rano oraz jedną tabletkę po południu. Każdą dawkę należy dokładnie popić wodą. Opakowanie zawiera 60 tabletek i wystarcza dokładnie na miesiąc stosowania.

Zalety

  • Tabletki 100% Pure Acai zawierają 700 mg czystego ekstraktu z jagód Acai
  • Ekstrakt został otrzymany przez liofilizację (suszenie sublimacyjne zamrożonych jagód Acai)
  • Produkt odpowiedni dla wegan i wegetarian

Wady

  • Producent nie podaje spodziewanych efektów stosowania kuracji tabletkami 100% Pure Acai Berry

Co wziąć pod uwagę, wybierając tabletki z Acai?

Stężenie ekstraktu
zazwyczaj jest podawane jako stosunek liczb, np. 20:1, 5:1 itp. Im wyższa wartość pierwszej liczby, tym bardziej wartościowy ekstrakt z jagód Acai.

Obecność wypełniaczy
należy unikać tabletek zawierających dodatkowe substancje wypełniające takie jak np. maltodekstryna.

Ekwiwalent ekstraktu
jedna kapsułka powinna być równoważnikiem co najmniej 6 g świeżych owoców Acai.

Metodę otrzymania ekstraktu
najkorzystniej jest wybierać tabletki zawierające ekstrakt uzyskany przez liofilizację niż suszenie rozpryskowe. Niestety wielu producentów nie ujawnia informacji dotyczących sposobu otrzymywania ekstraktu z jagód Acai.

Czystość ekstraktu
wybierajmy tabletki, które zawierają 100% czysty wyciąg z jagód Acai.

Media o Acai

"Fioletowy kolor jagód Acai to efekt wysokiej zawartości purpurowych barwników – antocyjanów, które działają jak silne przeciwutleniacze i hamują procesy starzenia się komórek."

"W ostatnim czasie dietetycy polecają swoim pacjentom specjalną suplementację diety bogatą w jagody Acai. Owoce te pochodzące z Ameryki Południowej neutralizują wolne rodniki, przyspieszają metabolizm oraz zmniejszają apetyt."

"Badania naukowe potwierdzają zdrowotne właściwości jagód Acai. Wykazano, że ten niepozorny owoc nie tylko obniża poziom antyoksydantów, ale również zawiera kompleks cennych witamin, chroniąc organizm przed wyjałowieniem w trakcie odchudzania."